mans stāsts

Mani sauc Kristīne, un es vēlos, lai mēs ikviens dzīvotu savu visforšāko dzīvi, un pārmaiņas mūsu sabiedrībā sāktu katrs tieši ar sevi, nevis citiem!

Agrāk es slēpos zem dažādām maskām, lai tikai neviens nepamanītu, ko es patiesībā domāju, un ka mani var ievainot. Un pasarg Dievs, kāds saprastu, ka esmu kļūdījusies! Diemžēl šādi slēpjoties es ne tikai biju uzcēlusi augstu mūri ap sevi, bet man bija grūti arī pašai “iziet ārpus šīm sienām” un piedalīties dzīvē tā, kā gribētos! Man bija jāsastopas ar saviem aizspriedumiem, pieņēmumiem un iekšējiem ierobežojumiem, lai beidzot patiešām pieņemtu, ka es neesmu ideāla, ka nav vērts uztraukties par lietām, kuras es nevaru mainīt, un cilvēkiem, kuri mani nepieņem vai nesaprot. Vai tāpēc man tagad ir mazāk problēmu un bezrūpīga dzīve? Nebūt ne! Tomēr es spēju dzīvot ar prieku un mieru sirdī, jo tas vairs nav atkarīgs tik daudz no ārējās dzīves faktoriem, kā no mana iekšējā stāvokļa. Vēl pirms pāris gadiem man bija ārēji it kā lieliska dzīve: interesants un aizraujošs darbs vēstniecībā, laimes piepildīta ģimenes dzīve, savas intereses un darīšanas. Gan jau vēl kāds pazīst sajūtu, ka ārējai fasādei nav ne vainas, bet iekšpusē viss jūk un brūk. Manas asaras un neapmierinātību redzēja un nojauta tikai paši tuvākie, jo likās, man taču nav par ko sūdzēties! Tikai kad es piedzīvoju pēcdzemdību depresiju, beidzot biju gatava kaut ko arī darīt savā labā. Tā es sāku savas dzīves “auditu”, lai saprastu un pieņemtu sevi, dzīvotu saskaņā ar savām nevis sabiedrības vai citu (bieži vien pat ļoti tuvu) cilvēku noteiktajām vērtībām.

Es esmu precējusies un man ir 3 bērni (9, 6 un 4 gadus jauni), tāpēc labi saprotu vecāku aktualitātes. Vecāku un bērnu attiecības, kā arī pāru savstarpējās attiecības ir manu aktuālo interešu lokā. Attiecībās ar vīru esam piedzīvojuši gan kāpumus, gan kritumus. Vairākkārt esam meklējuši ceļu viens pie otra no jauna, jo pāru attiecībās lielākas vai mazākas krīzes mēdz būt attiecību sastāvdaļa. Mēs esam meklējuši labāko mīlestības formulu mūsu savstarpējām attiecībām, lai kopā būšana mums abiem sagādātu prieku.

Man vienmēr ir paticis sarunāties, klausīties un izzināt. Mani interesē prakstiskas iemaņas un ieradumi, kuri palīdz uzlabot attiecības ar sevi un citiem. Esmu beigusi Rīgas koučinga skolas profesionālo kouču apmācības programmu, kā arī Ģimenes koučinga programmu. Man ir MBA grāds uzņēmējdarbības vadībā un bakalaura grāds sociālajās zinātnēs filoloģijas jomā. Pašlaik studēju psiholoģiju Latvijas Universitātē un esmu arī Rīgas Geštalta institūta studente. Esmu apguvusi ģimenes mediāciju un ģimenes sistēmiskās konstelācijas metodi pie Aloiza Leiendekera centrā “Miervidi”.

atsauksmes

Ieva, biroja vadītāja:

“Īstajā brīdī uzdots īstais jautājums bieži vien atrisina veselu mudžekli sarežģījumu. Vai arī aizved uz citu pusi un parāda - var paskatīties uz to visu citādāk! Paldies par īstajiem jautājumiem, Kristīn!”

Madara, mārketinga specialiste:

“Koučinga sesijas ar Kristīni ievelk pozitīvā azartā! Rodas vēlme uzzināt vēl un vēl, un vēl par savu spēju robežām! Nē, drīzāk atklāt, ka robežu nemaz nav! Jo visu, ko mēs varam iztēloties, mēs varam sasniegt! Paldies Kristīnei par būšanu klāt manās sarunās pašai ar sevi, un kārtības ieviešanu manā mērķu un sapņu haosā!”

Eduards, uzņēmējs:

“Man koučinga sesijas “atvēra acis” un ļāva man paskatīties uz konkrēto situāciju no cita skatu punkta. Esmu novērojis, ka ar manu iekšējo dialogu bieži vien nepietiek, lai atrisinātu vai pieņemtu situācijas, tāpēc ir forši parunāties ar kādu, kurš māk trāpīt uz pareizās stīgas. Tā kā es nāku no loģistikas nozares, tad tēlaini izsakoties koučs ir kā locis, kurš pavada un parāda ceļu lielajam konteineru kuģim iebraucot ostā. Lielais kuģis pilns ar konteineriem esmu es - ar saviem kompleksiem, bailēm, stereotipiem un jautājumiem.

Arta, uzņemēja:

Sesijas pie Kristīnes gaidīju kā svētkus sev, jo tajās atdzimu - uzdrošinājos sapņus stādīt par mērķiem, uzdrošinājos sākt domāt par sevi - ko ES gribu, daudz vairāk sapratu sevi! Nereālās vīzijas kļuva apzinātas un ar Kristīnes piedāvātajiem modeļiem izdevās iegūt struktūru. Mana dzīve ļoti krasi mainās, jo es beidzot uzdrošinos un apzinos sevi! Man ir liels prieks par iegūto pieredzi! Paldies, Kristīne! Tu spēj iedvesmot un palīdzēt mainīties!

Laura, mārketinga speciāliste:

“Paldies Kristīnei par individuālajām, gan pāra kouča sesiju, kurā jutāmies ļoti brīvi un droši. Bija interesanti un saistoši saklausīt otra patiesās vēlmes, saprast klupšanas akmeņus un izstrādāt paņēmienus, lai ikdiena būtu tāda, kādu to vēlamies. Pateikt skaļi otram savas bailes, kas reizēm tik rūpīgi tiek glabātas no apkārtējo acīm, nav viegli, bet dziedinoši gan. Ir sāpīgās sarunas, kas kopdzīvē atkārtojas laiku pa laikam un atgriežas, kā bumerangs, tāpēc ir svarīgi, ka reizēm šādās sarunās līdzās ir cilvēks, kas prot vadīt sarunu pareizajā gultnē. Kristīne to paveic lieliski. Kristīne ļauj justies pieņemtam, saprastam un galvenais – uzdod pareizos jautājumus, ar kuru palīdzību arī iespējams rast tiešākās atbildes."

Juris, fotogrāfs:

"Biju gan viens, gan pāra sesijā, abas reizes ļoti konstruktīvas un noderīgas. Prasmīgi jautājumi uz kuriem atbildes vari rasts tikai pats, lai sevi iepazītu vēl vairāk, lai izprastu un ieraudzītu. Ļoti patika, ka abās reizēs Kristīne galvenās lietas, kas tika izrunātas un atklātas, uzrakstīja uz lapas un visu salika pa plauktiņiem. Virziens skaidrs un darbs ar sevi kļūst saprotamāks. Iesaku."

Elīna, rotu dizainere:

“Satraukums, problēma riņķo pa riņķi un bieži pat grūti apzināties satraukuma pamatiemeslu, un vēl jo vairāk iespējamos risinājumus. Tādos brīžos mana iekšējā spriedze neļauj pietiekoši skaidri apjaust ceļus, kā no tās iziet. Koučings palīdzēja man atrast brīvu laukumu un instrumentus, lai šo skaidrību iegūtu. Tā sajūta ir tāda, it kā Tevi paceļ virs sevis pašas un mierīgiem vārdiem saka: “Re, tā tas Tevī notiek!” Kristīne kā koučs ar savu iekšējo mieru un atbalstu, un spēju ieklausīties man ļoti palīdzēja atbrīvoties, un vairāk sadzirdēt sevi. Novērtēju Kristīnes spēju gan virzīt, ierosināt, gan arī dot iespēju un veidus man pašai atrast atbildes un resursus savas problēmas risināšanā. Pēc sesijas es eju laukā ar sajūtu, ka pati esmu tik daudz apzinājusies! Ka manī ir daudz lielāks spēks un vairāk resursu mainīt procesus! Tas viss dod vieglumu sirdī, bet īstenībā jau tieši caur koučingu un ar Kristīnes palīdzību notika tas “medžiks”!”

Beāta, jaunā māmiņa:

“Jaunās māmiņas pēc bērniņa piedzimšanas sastopas ar daudzām grūtībām, tostarp arī tādām, kuras iepriekš nebija paredzējušas, un par kurām nebija iedomājušās. Nesteidzīga saruna ar cilvēku, kurš viņu saprot un atbalsta, var būtiski mainīt māmiņas ikdienu un pašsajūtu! Turklāt tas ir tik svarīgi arī mazajam bērniņam un tētim! Paldies Kristīne! Tu ļāvi man apzināties savas emocijas un pieņemt tās! Tu palīdzēji man atcerēties, ka laiks nestāv uz vietas, un visam ir iespējams savs atrisinājums!”

kontakti