Vēlies atgūt dzirkstelīti un saskaņu savās attiecībās?

Esmu palīdzējusi to atgūt ļoti daudziem pāriem... Jūs variet būt nākamie!

Sesijas cena EUR 100, bet pirmajiem 10 pāriem īpašā cena – EUR 70!

Piešķil uguni attiecībām

Ir ļoti interesanta pretruna – no vienas puses, mūsu otrā pusīte ir svarīgākais cilvēks mūsu dzīvē. Daži no mums pat ir zvērējuši pie altāra, ka vienīgais, kas mūs šķirs, būs nāve.

No otras puses, lielākā daļa no mums ikdienu pavada steigā – skrienot uz nākamo biznesa tikšanos vai nākamo iepirkšanās veikalu, un otram cilvēkam laika vairs neatliek.

Dabīgi, ka ilgtermiņā šādi dzīvojot savstarpējā dzirkstelīte zūd, komunikācija pasliktinās un attiecības lēnām izgaist.

Ir ļoti svarīgi saprast, ka, kā jau ar visu dzīvē – lai sasniegtu lielisku gala rezultātu, lietām ir jāvelta laiks un pūles. Tāpat nekas jau dzīvē nenotiks un līdzīgi ir arī ar attiecībām.

Pozitīvais ir tas, ka veltot pat pāris minūtes dienā ir iespējams būtiski uzlabot attiecības un ievirzīt tās pavisam citā gultnē – esmu to palīdzējusi izdarīt jau neskaitāmiem pāru.

Tieši tāpēc aicinu Tevi uz pāra koučinga sesiju, lai 2020. gads ir tas, kurā Tu beidzot iemīlies savā partnerī no jauna!

Ko mēs darīsim?

Sesijas ilgums 1.5-2 stundas.

Atsauksmes

Ieva, biroja vadītāja:

“Īstajā brīdī uzdots īstais jautājums bieži vien atrisina veselu mudžekli sarežģījumu. Vai arī aizved uz citu pusi un parāda - var paskatīties uz to visu citādāk! Paldies par īstajiem jautājumiem, Kristīn!”

Madara, mārketinga specialiste:

“Koučinga sesijas ar Kristīni ievelk pozitīvā azartā! Rodas vēlme uzzināt vēl un vēl, un vēl par savu spēju robežām! Nē, drīzāk atklāt, ka robežu nemaz nav! Jo visu, ko mēs varam iztēloties, mēs varam sasniegt! Paldies Kristīnei par būšanu klāt manās sarunās pašai ar sevi, un kārtības ieviešanu manā mērķu un sapņu haosā!”

Eduards, uzņēmējs:

“Man koučinga sesijas “atvēra acis” un ļāva man paskatīties uz konkrēto situāciju no cita skatu punkta. Esmu novērojis, ka ar manu iekšējo dialogu bieži vien nepietiek, lai atrisinātu vai pieņemtu situācijas, tāpēc ir forši parunāties ar kādu, kurš māk trāpīt uz pareizās stīgas. Tā kā es nāku no loģistikas nozares, tad tēlaini izsakoties koučs ir kā locis, kurš pavada un parāda ceļu lielajam konteineru kuģim iebraucot ostā. Lielais kuģis pilns ar konteineriem esmu es - ar saviem kompleksiem, bailēm, stereotipiem un jautājumiem.

Arta, uzņemēja:

Sesijas pie Kristīnes gaidīju kā svētkus sev, jo tajās atdzimu - uzdrošinājos sapņus stādīt par mērķiem, uzdrošinājos sākt domāt par sevi - ko ES gribu, daudz vairāk sapratu sevi! Nereālās vīzijas kļuva apzinātas un ar Kristīnes piedāvātajiem modeļiem izdevās iegūt struktūru. Mana dzīve ļoti krasi mainās, jo es beidzot uzdrošinos un apzinos sevi! Man ir liels prieks par iegūto pieredzi! Paldies, Kristīne! Tu spēj iedvesmot un palīdzēt mainīties!

Laura, mārketinga speciāliste:

“Paldies Kristīnei par individuālajām, gan pāra kouča sesiju, kurā jutāmies ļoti brīvi un droši. Bija interesanti un saistoši saklausīt otra patiesās vēlmes, saprast klupšanas akmeņus un izstrādāt paņēmienus, lai ikdiena būtu tāda, kādu to vēlamies. Pateikt skaļi otram savas bailes, kas reizēm tik rūpīgi tiek glabātas no apkārtējo acīm, nav viegli, bet dziedinoši gan. Ir sāpīgās sarunas, kas kopdzīvē atkārtojas laiku pa laikam un atgriežas, kā bumerangs, tāpēc ir svarīgi, ka reizēm šādās sarunās līdzās ir cilvēks, kas prot vadīt sarunu pareizajā gultnē. Kristīne to paveic lieliski. Kristīne ļauj justies pieņemtam, saprastam un galvenais – uzdod pareizos jautājumus, ar kuru palīdzību arī iespējams rast tiešākās atbildes."

Juris, fotogrāfs:

"Biju gan viens, gan pāra sesijā, abas reizes ļoti konstruktīvas un noderīgas. Prasmīgi jautājumi uz kuriem atbildes vari rasts tikai pats, lai sevi iepazītu vēl vairāk, lai izprastu un ieraudzītu. Ļoti patika, ka abās reizēs Kristīne galvenās lietas, kas tika izrunātas un atklātas, uzrakstīja uz lapas un visu salika pa plauktiņiem. Virziens skaidrs un darbs ar sevi kļūst saprotamāks. Iesaku."

Par mani

Mani sauc Kristīne, un es vēlos, lai mēs ikviens dzīvotu savu visforšāko dzīvi, un pārmaiņas mūsu sabiedrībā sāktu katrs tieši ar sevi, nevis citiem!

Attiecībās ar vīru esam piedzīvojuši gan kāpumus, gan kritumus. Vairākkārt esam meklējuši ceļu viens pie otra no jauna, jo pāru attiecībās lielākas vai mazākas krīzes mēdz būt attiecību sastāvdaļa. Mēs esam meklējuši labāko mīlestības formulu mūsu savstarpējām attiecībām, lai kopā būšana mums abiem sagādātu prieku.

Man vienmēr ir paticis sarunāties, klausīties un izzināt. Mani interesē prakstiskas iemaņas un ieradumi, kuri palīdz uzlabot attiecības ar sevi un citiem. Esmu beigusi Rīgas koučinga skolas profesionālo kouču apmācības programmu, kā arī Ģimenes koučinga programmu. Man ir MBA grāds uzņēmējdarbības vadībā un bakalaura grāds sociālajās zinātnēs filoloģijas jomā. 

Esiet gatavi jaunam piedzīvojumam?

Nenokavē! Piesakies tagad, lai saņemtu īpašo cenu